G8032E12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032E12B1-RSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G8032E12B1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X32MM 12VDC TACH
Fitxak: 1.G8032E12B1-RSR.pdf2.G8032E12B1-RSR.pdf3.G8032E12B1-RSR.pdf4.G8032E12B1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G8032E12B1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G8032E12B1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 80X32MM 12VDC TACH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu 0.286 lb (129.73g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series G8032
RPM 4500 RPM Beste izenak 1570-1101
Tenperatura operatiboa - Noise 46.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.550A Errodamendu mota Ball