G4015H24B2-RSR-TTL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4015H24B2-RSR-TTL
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.G4015H24B2-RSR-TTL.pdf2.G4015H24B2-RSR-TTL.pdf3.G4015H24B2-RSR-TTL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G4015H24B2-RSR-TTLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4015H24B2-RSR-TTL fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu 0.051 lb (23.13g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4015
RPM 8000 RPM Beste izenak 1570-1605
Tenperatura operatiboa - Noise 29.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Locked Rotor Sensor, Thermal Overload Protector (TOP) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.090A Errodamendu mota Ball