G4015H12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4015H12B1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X15MM TACH 12VDC
Fitxak: 1.G4015H12B1-RSR.pdf2.G4015H12B1-RSR.pdf3.G4015H12B1-RSR.pdf4.G4015H12B1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G4015H12B1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4015H12B1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X15MM TACH 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu 0.051 lb (23.13g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4015
RPM 8000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 29.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.200A Errodamendu mota Ball