F6025X12B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025X12B1-RSR-WS
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
Fitxak: 1.F6025X12B1-RSR-WS.pdf2.F6025X12B1-RSR-WS.pdf3.F6025X12B1-RSR-WS.pdf
  • Mezua
F6025X12B1-RSR-WSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025X12B1-RSR-WS fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025
RPM 5200 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 41.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.330A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 27.0 CFM (0.756m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F6025X12B1-RSR
F6025X12B1-RSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC