F6025X12B1-RHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025X12B1-RHR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
Fitxak: 1.F6025X12B1-RHR.pdf2.F6025X12B1-RHR.pdf3.F6025X12B1-RHR.pdf4.F6025X12B1-RHR.pdf
  • Mezua
F6025X12B1-RHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025X12B1-RHR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025-H
RPM 5800 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 42.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.330A Errodamendu mota Ball