MAX6381XR25D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR25D3+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6381XR25D3+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.50V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6381XR25D3+T.pdf2.MAX6381XR25D3+T.pdf
  • Mezua
MAX6381XR25D3+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6381XR25D3+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.50V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6894 pcs Datuen fitxa 1.MAX6381XR25D3+T.pdf2.MAX6381XR25D3+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.5V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 140 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)