MAX6381XR25D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR25D2+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6381XR25D2+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.50V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6381XR25D2+T.pdf2.MAX6381XR25D2+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6381XR25D2+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6381XR25D2+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.50V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18127 pcs Datuen fitxa 1.MAX6381XR25D2+T.pdf2.MAX6381XR25D2+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.5V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Strip Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Push-Pull, Totem Pole Beste izenak MAX6381XR25D2+TCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6381XR26D2+
MAX6381XR26D2+
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 2.63V SC70-3
Stockean: 17524 pcs
Deskarga: MAX6381XR26D2+.pdf
RFQ
MAX6381XR24D2+T
MAX6381XR24D2+T
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3
Stockean: 15612 pcs
Deskarga: MAX6381XR24D2+T.pdf
RFQ
MAX6381XR25D2-T
MAX6381XR25D2-T
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 2.50V SC70-3