MAX6377XR28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6377XR28+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6377XR28+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6377XR28+T.pdf2.MAX6377XR28+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX6377XR28+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6377XR28+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65639 pcs Datuen fitxa 1.MAX6377XR28+T.pdf2.MAX6377XR28+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 µs Typical Propagation Delay Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Kontrolatutako bolumen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6377XR28-T
MAX6377XR28-T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC VOLT DETECTOR LP 2.80V SC70-3