MAX6377XR27+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6377XR27+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6377XR27+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC VOLT DETECT LP 2.70V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6377XR27+T.pdf2.MAX6377XR27+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6377XR27+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6377XR27+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC VOLT DETECT LP 2.70V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19093 pcs Datuen fitxa 1.MAX6377XR27+T.pdf2.MAX6377XR27+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.7V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 µs Typical Propagation Delay Berrezarri Active Low
Packaging Strip Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Open Drain or Open Collector Beste izenak MAX6377XR27+
MAX6377XR27+TTR
MAX6377XR27+TTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1