MAX6327UR28-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6327UR28-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6327UR28-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.80V SOT23-3
Fitxak: 1.MAX6327UR28-T.pdf2.MAX6327UR28-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6327UR28-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6327UR28-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.80V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4969 pcs Datuen fitxa 1.MAX6327UR28-T.pdf2.MAX6327UR28-T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)