MAX6327UR27+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6327UR27+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6327UR27+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-3
Fitxak: 1.MAX6327UR27+T.pdf2.MAX6327UR27+T.pdf
  • Mezua
MAX6327UR27+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6327UR27+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2744 pcs Datuen fitxa 1.MAX6327UR27+T.pdf2.MAX6327UR27+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.7V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Kontrolatutako bolumen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6327UR27-T
MAX6327UR27-T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-3