MS27467T15B18JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T15B18JA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Fitxak: MS27467T15B18JA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27467T15B18JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T15B18JA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1261 pcs Datuen fitxa MS27467T15B18JA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DMS27467T15B18JA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27467T15B18JA Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A