MS27467T15B18J-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T15B18J-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Fitxak: MS27467T15B18J-LC.pdf
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27467T15B18J-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T15B18J-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1197 pcs Datuen fitxa MS27467T15B18J-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DMS27467T15B18J-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27467T15B18J-LC Diametro handiak hornituak 15-18
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.281" (32.54mm) Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala N (Normal)
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Produktu erlazionatuak
MS27467T15B18HB-LC
MS27467T15B18HB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Stockean: 1470 pcs
Deskarga: MS27467T15B18HB-LC.pdf
RFQ
MS27467T15B18JC
MS27467T15B18JC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1230 pcs
Deskarga: MS27467T15B18JC.pdf
RFQ
MS27467T15B18J
MS27467T15B18J
deskribapena: CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT