MS27466T19F32HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T19F32HC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Fitxak: MS27466T19F32HC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 975 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27466T19F32HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T19F32HC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 975 pcs Datuen fitxa MS27466T19F32HC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DMS27466T19F32HC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27466T19F32HC Diametro handiak hornituak 19-32
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A