MS27466T19F32HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T19F32HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Fitxak: MS27466T19F32HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 983 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 983 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27466T19F32HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T19F32HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 983 pcs Datuen fitxa MS27466T19F32HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DMS27466T19F32HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27466T19F32HB Diametro handiak hornituak 19-32
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27466T19F32HB-LC
MS27466T19F32HB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT