MP2009EE-3.3-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2009EE-3.3-LF-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2009EE-3.3-LF-P
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
MP2009EE-3.3-LF-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2009EE-3.3-LF-P fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59855 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.12V @ 120mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 78dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1589-1063-1 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 120mA SC-70-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 120mA Kontrolatzeko eginbideak Enable