MP2009EE-2.5-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2009EE-2.5-LF-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2009EE-2.5-LF-P
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC70-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MP2009EE-2.5-LF-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2009EE-2.5-LF-P fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89003 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.14V @ 120mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 78dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 120mA SC-70-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA Uneko - Irteera 120mA