USP-225-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
USP-225-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP-225-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Fitxak: USP-225-3.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
USP-225-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP-225-3.3 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 132W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1284 pcs Datuen fitxa USP-225-3.3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm)
Series USP-225 Energia (Watts) 132W
Beste izenak 1866-4990
USP-225-3.3-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 65°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 72% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 40A Homologazioak CB, CE, cURus, TUV