USP-150-48
MEAN WELLMEAN WELL
USP-150-48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP-150-48
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 154W
Fitxak: USP-150-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
USP-150-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP-150-48 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 154W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1884 pcs Datuen fitxa USP-150-48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 295 VAC, 127 ~ 417 VDC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.46" L x 2.65" W x 1.30" H (215.0mm x 67.4mm x 33.0mm)
Series USP-150 Energia (Watts) 154W
Beste izenak 1866-4986
USP-150-48-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 90 ~ 295 VAC, 127 ~ 417 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Homologazioak CE, cURus