SMA01M-15
MEAN WELLMEAN WELL
SMA01M-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA01M-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: SMA01M-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SMA01M-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA01M-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24038 pcs Datuen fitxa SMA01M-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1500V Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V
Tentsioa - Input (Max) 13.2V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.40" W x 0.28" H (12.7mm x 10.2mm x 7.1mm)
Series SMA01 Energia (Watts) 1W
Packaging - Pakete / kasua 7-DIP Module, 4 Leads
Beste izenak 1866-4702
SMA01M-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 67mA