SMA01L-15
MEAN WELLMEAN WELL
SMA01L-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMA01L-15
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: SMA01L-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
SMA01L-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMA01L-15 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20409 pcs Datuen fitxa SMA01L-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1500V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.40" W x 0.28" H (12.7mm x 10.2mm x 7.1mm)
Series SMA01 Energia (Watts) 1W
Packaging - Pakete / kasua 7-DIP Module, 4 Leads
Beste izenak 1866-4698
SMA01L-15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 90°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 67mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMA-P-C-HF-ST-CA7
SMA-P-C-HF-ST-CA7
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: SUB-MINI RF
Stockean: 8686 pcs
Deskarga:
RFQ
SMA01M-15
SMA01M-15
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 1W
Stockean: 24038 pcs
Deskarga: SMA01M-15.pdf
RFQ
SMA01M-05
SMA01M-05
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 1W