GC30E-2P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GC30E-2P1J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GC30E-2P1J
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A
Fitxak: GC30E-2P1J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
GC30E-2P1Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GC30E-2P1J fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3793 pcs Datuen fitxa GC30E-2P1J.pdf
pisu 405g Tentsioa - nominala 8.4V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Desktop
Amaiera estiloa 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female Tamaina / dimentsioa 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Series GC30E Energia - Max 25.2W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Gelaxken kopurua 1
Muntaketa mota Desktop Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza Desktop Battery Charger 8.4V 3A Kargaren ordua -
Korrontearen korrontea - Geh 3A Bateria Kimika Lead Acid, Lithium-Ion