GC30B-4P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GC30B-4P1J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GC30B-4P1J
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena BATT CHRGR LEAD ACID 14.3V 2.09A
Fitxak: GC30B-4P1J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
GC30B-4P1Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GC30B-4P1J fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena BATT CHRGR LEAD ACID 14.3V 2.09A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3434 pcs Datuen fitxa GC30B-4P1J.pdf
pisu 309g Tentsioa - nominala 14.3V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Desktop
Amaiera estiloa 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female Tamaina / dimentsioa 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Series GC30B Energia - Max 30W
Beste izenak 1866-1763
GC30B-4P1J-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Gelaxken kopurua 1 Muntaketa mota Desktop
Ezaugarriak LED Indicator Deskribapen zehatza Desktop Battery Charger 14.3V 2.09A
Kargaren ordua - Korrontearen korrontea - Geh 2.09A