TL751L12CD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL751L12CD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
TL751L12CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL751L12CD fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 293427 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-8014-5
TL751L12CDE4
TL751L12CDE4-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC Uneko - Irteera 150mA