TL751L10CP
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL751L10CP
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 150MA 8DIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TL751L10CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL751L10CP fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 10V 150MA 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139934 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) PSRR 65dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-8013-5
TL751L10CPE4
TL751L10CPE4-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-PDIP Uneko - Irteera 150mA