SN74F04DR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74F04DR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SN74F04DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74F04DR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133669 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series 74F Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-1177-1
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 6
Zirkuitu kopurua 6 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 5ns @ 5V, 50pF
Logika mota Inverter Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Inverter IC 6 Channel 14-SOIC
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Oinarriaren zati kopurua 74F04