SN74F02N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN74F02N
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC GATE NOR 4CH 2-INP 14DIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SN74F02Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN74F02N fabrikatzailea N/A
deskribapena IC GATE NOR 4CH 2-INP 14DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127883 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-PDIP
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 296-3541-5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 4 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 5.5ns @ 5V, 50pF
Logika mota NOR Gate Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza NOR Gate IC 4 Channel 14-PDIP
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Oinarriaren zati kopurua 74F02