LP2985-18DBVT
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2985-18DBVT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LP2985-18DBVTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2985-18DBVT fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84461 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.58V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-32148-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 150mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua LP2985-18
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2985-25DBVR
LP2985-25DBVR
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Stockean: 379061 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2985-18DBVTG4
LP2985-18DBVTG4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5