LP2985-10DBVT
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2985-10DBVT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Mezua
LP2985-10DBVTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2985-10DBVT fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148045 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.58V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-32147-2
LP2985-10DBVT-ND
LP298510DBVT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA Uneko - Irteera 150mA