LP2950-30LPR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2950-30LPR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LP2950-30LPRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2950-30LPR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 550292 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-31454-2
LP2950-30LPR-ND
LP295030LPR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA TO-92-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 14mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 100mA
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua LP2950-30
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2950ACDT-3.0G
LP2950ACDT-3.0G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 3V 100MA DPAK
Stockean: 119973 pcs
Deskarga: LP2950ACDT-3.0G.pdf
RFQ
LP2950-03YZ TR
LP2950-03YZ TR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3
Stockean: 55454 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2950-30LPRE3
LP2950-30LPRE3
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Deskarga:
LP2950-03BZ TR
LP2950-03BZ TR
Deskarga: LP2950-03BZ TR.pdf
LP2950-30LP
LP2950-30LP
fabrikatzaileak: N/A