LP2950-30LP
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2950-30LP
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LP2950-30LPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2950-30LP fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172144 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-29830
LP2950-30LP-ND
LP2950-30LPE3
LP2950-30LPE3-ND
LP295030LP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA TO-92-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 14mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 100mA
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua LP2950-30
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LP2950-30LPRE3
LP2950-30LPRE3
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Stockean: 674163 pcs
Deskarga:
RFQ
LP2950-02YZ
LP2950-02YZ
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3