LMK61E0-156M25SIAT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK61E0-156M25SIAT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena ULTRA-LOW-NOISE OSCILLATOR 25PP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LMK61E0-156M25SIATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK61E0-156M25SIAT fabrikatzailea N/A
deskribapena ULTRA-LOW-NOISE OSCILLATOR 25PP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12173 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota Clock Oscillator
Hornitzaileen gailuen paketea 6-QFM (7x5) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Frequency 156.25MHz Deskribapen zehatza Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (7x5)
Egungo hornidura 162mA Diruz -