LMK61E0-050M00SIAT
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK61E0-050M00SIAT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena ULTRA-LOW JITTER STANDARD DIFFER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LMK61E0-050M00SIATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK61E0-050M00SIAT fabrikatzailea N/A
deskribapena ULTRA-LOW JITTER STANDARD DIFFER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16837 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota Clock Oscillator
Hornitzaileen gailuen paketea 6-QFM (7x5) Series -
Pakete / kasua 6-SMD Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza Clock Oscillator IC 50MHz 6-QFM (7x5)
Egungo hornidura 162mA Diruz -