LM5101CSDX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM5101CSDX
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON
  • Mezua
LM5101CSDXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM5101CSDX fabrikatzailea N/A
deskribapena IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3269 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 14 V Hornitzaileen gailuen paketea 10-WSON (4x4)
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 990ns, 715ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-WDFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Drivers kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika tentsioa - VIL, VIH 2.3V, - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Sarrera mota Non-Inverting Bigarren mailako tentsioa - Max (Bootstrap) 118V
Atea mota N-Channel MOSFET Gidatutako konfigurazioa Half-Bridge
Deskribapen zehatza Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 1A, 1A