LM5101CSD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM5101CSD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
  • Mezua
LM5101CSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM5101CSD fabrikatzailea N/A
deskribapena IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3933 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 14 V Hornitzaileen gailuen paketea 10-WSON (4x4)
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 990ns, 715ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-WDFN Exposed Pad
Beste izenak LM5101CSDTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Drivers kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika tentsioa - VIL, VIH 2.3V, -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Non-Inverting
Bigarren mailako tentsioa - Max (Bootstrap) 118V Atea mota N-Channel MOSFET
Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 1A, 1A Kanal mota Independent