LM5101ASDX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM5101ASDX
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
  • Mezua
LM5101ASDXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM5101ASDX fabrikatzailea N/A
Kopurua eskuragarri 50528 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 14 V Hornitzaileen gailuen paketea 10-WSON (4x4)
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 430ns, 260ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-WDFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Drivers kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika tentsioa - VIL, VIH 2.3V, - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Sarrera mota Non-Inverting Bigarren mailako tentsioa - Max (Bootstrap) 118V
Atea mota N-Channel MOSFET Gidatutako konfigurazioa Half-Bridge
Deskribapen zehatza Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 3A, 3A
Kanal mota Independent Oinarriaren zati kopurua LM5101
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM5101BMAX/NOPB
LM5101BMAX/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC DVR HALF BRIDG 100V 2A 8-SOIC
Stockean: 77083 pcs
Deskarga:
RFQ
LM5101ASD
LM5101ASD
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Stockean: 49591 pcs
Deskarga:
RFQ
LM5101ASD-1/NOPB
LM5101ASD-1/NOPB
deskribapena: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8WSON
LM5101ASDX-1/NOPB
LM5101ASDX-1/NOPB
LM5101BMA/NOPB
LM5101BMA/NOPB
deskribapena: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC