LM5101ASD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM5101ASD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LM5101ASDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM5101ASD fabrikatzailea N/A
Kopurua eskuragarri 49591 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 14 V Hornitzaileen gailuen paketea 10-WSON (4x4)
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 430ns, 260ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-WDFN Exposed Pad
Beste izenak LM5101ASDTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Drivers kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika tentsioa - VIL, VIH 2.3V, -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Non-Inverting
Bigarren mailako tentsioa - Max (Bootstrap) 118V Atea mota N-Channel MOSFET
Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 3A, 3A Kanal mota Independent
Oinarriaren zati kopurua LM5101
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM5101ASDX/NOPB
LM5101ASDX/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Stockean: 62052 pcs
Deskarga:
RFQ
LM5101AMRX/NOPB
LM5101AMRX/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8SOPWRPAD
Stockean: 66563 pcs
Deskarga:
RFQ
LM5101BMA
LM5101BMA
deskribapena: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC