LM5007SD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM5007SD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LM5007SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM5007SD fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 36398 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Irteera (Max) 73V
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 75V
topologia Buck Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea 8-WSON (4x4) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LM5007SDTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea -
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-WDFN Exposed Pad Uneko - Irteera 500mA
Oinarriaren zati kopurua LM5007
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM5007SD-EVAL
LM5007SD-EVAL
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: EVALUATION BOARD FOR LM5007SD
Stockean: 1802 pcs
Deskarga:
RFQ
LM5008AMM/NOPB
LM5008AMM/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG BUCK ADJ 0.35A 8VSSOP
Stockean: 34033 pcs
Deskarga:
RFQ
LM5007EVAL/NOPB
LM5007EVAL/NOPB
deskribapena: EVALUATION BOARD FOR LM5007
LM5007SD/NOPB
LM5007SD/NOPB
deskribapena: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON