LM5007MM
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM5007MM
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
LM5007MMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM5007MM fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18842 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Irteera (Max) 73V
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 75V
topologia Buck Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea 8-VSSOP Series -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LM5007MMCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea -
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Uneko - Irteera 500mA