LM43602PWPR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM43602PWPR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LM43602PWPRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM43602PWPR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25350 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1V Tentsioa - Irteera (Max) 28V
Tentsioa - Sarrera (min) 3.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 16-HTSSOP Series SIMPLE SWITCHER®
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-46303-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 200kHz ~ 2.2MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Uneko - Irteera 2A