LM43602DSUT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM43602DSUT
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SIMPLE SWITCHER 3.5V TO 36V, 2A
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Mezua
LM43602DSUTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM43602DSUT fabrikatzailea N/A
deskribapena SIMPLE SWITCHER 3.5V TO 36V, 2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29342 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1V Tentsioa - Irteera (Max) 28V
Tentsioa - Sarrera (min) 3.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SON (5.1x4.1) Series SIMPLE SWITCHER®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-VFDFN Exposed Pad
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-46641-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 200kHz ~ 2.2MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-VFDFN Exposed Pad Uneko - Irteera 2A