CD74ACT240M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD74ACT240M
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
675 pcs
  • Mezua
CD74ACT240Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD74ACT240M fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149047 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Series 74ACT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 296-32990-5
CD74ACT240M-ND
CD74ACT240ME4
CD74ACT240ME4-ND
CD74ACT240MG4
CD74ACT240MG4-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74ACT240
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD74ACT244M
CD74ACT244M
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Stockean: 104464 pcs
Deskarga:
RFQ
CD74ACT240M96E4
CD74ACT240M96E4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC