CD74ACT240E
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD74ACT240E
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
720 pcs
  • Mezua
CD74ACT240Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD74ACT240E fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135638 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-PDIP
Series 74ACT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-DIP (0.300", 7.62mm) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 296-32989-5
CD74ACT240E-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74ACT240
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD74ACT240M96
CD74ACT240M96
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Stockean: 215092 pcs
Deskarga:
RFQ
CD74ACT240M
CD74ACT240M
fabrikatzaileak: N/A
Stockean: 149047 pcs
Deskarga:
RFQ
CD74ACT240EG4
CD74ACT240EG4
deskribapena: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP