TXE-315-KH2
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXE-315-KH2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXE-315-KH2
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena TRANSMITTER RF 315MHZ SMT
Fitxak: TXE-315-KH2.pdf
  • Mezua
TXE-315-KH2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXE-315-KH2 fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena TRANSMITTER RF 315MHZ SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3996 pcs Datuen fitxa TXE-315-KH2.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.2 V Series KH2
Energia - Irteera -4dBm ~ 4dBm Packaging Tube
Pakete / kasua 24-SMD Module Beste izenak TXE315KH2
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazioa edo protokoloa ASK, OOK Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 315MHz
Ezaugarriak Built-in Remote Control Encoder Deskribapen zehatza RF Transmitter ASK, OOK 315MHz -4dBm ~ 4dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-SMD Module
Datu-tasa (gehienez) - Datu interfazea PCB, Surface Mount
Uneko - igortzea 1.5mA eskaerak Garage Openers, RKE, Security Alarms