TXE-315-KH
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXE-315-KH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXE-315-KH
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena TRANSMITTER RF 315MHZ SMT
Fitxak: 1.TXE-315-KH.pdf2.TXE-315-KH.pdf
  • Mezua
TXE-315-KHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXE-315-KH fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena TRANSMITTER RF 315MHZ SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3032 pcs Datuen fitxa 1.TXE-315-KH.pdf2.TXE-315-KH.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.2 V Series KH
Energia - Irteera -4dBm ~ 4dBm Packaging Tube
Pakete / kasua 24-SMD Module Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazioa edo protokoloa ASK, OOK
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 315MHz Ezaugarriak Built-in Remote Control Encoder
Deskribapen zehatza RF Transmitter ASK, OOK 315MHz -4dBm ~ 4dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-SMD Module Datu-tasa (gehienez) -
Datu interfazea PCB, Surface Mount Uneko - igortzea 1.5mA