OTX-418-HH-KF2-MS
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF2-MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OTX-418-HH-KF2-MS
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON
Fitxak: OTX-418-HH-KF2-MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
OTX-418-HH-KF2-MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OTX-418-HH-KF2-MS fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4217 pcs Datuen fitxa OTX-418-HH-KF2-MS.pdf
Tentsioa - hornidura 2.1 V ~ 3.6 V Series -
sentikortasuna - Energia - Irteera -
Beste izenak Q2683520A Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazioa edo protokoloa ASK, OOK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface Handheld, 2 Button Funtzio Transmitter
Frequency 418MHz Ezaugarriak 2 Buttons, 750 ft. Operating Distance
Deskribapen zehatza RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button Datu-tasa (gehienez) -