OTX-418-HH-KF1-HT
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF1-HT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OTX-418-HH-KF1-HT
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena XMITTER KEYFOB 418MHZ 1 BUTTON
Fitxak: OTX-418-HH-KF1-HT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
OTX-418-HH-KF1-HTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OTX-418-HH-KF1-HT fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena XMITTER KEYFOB 418MHZ 1 BUTTON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3559 pcs Datuen fitxa OTX-418-HH-KF1-HT.pdf
Tentsioa - hornidura 2.1 V ~ 3.6 V Series -
sentikortasuna - Energia - Irteera -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazioa edo protokoloa ASK, OOK
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Handheld, 1 Button
Funtzio Transmitter Frequency 418MHz
Ezaugarriak 1 Button, 750 ft. Operating Distance Deskribapen zehatza RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 1 Button