ANT-433-CW-RCS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-RCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-433-CW-RCS
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Fitxak: ANT-433-CW-RCS.pdf
  • Mezua
ANT-433-CW-RCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-433-CW-RCS fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP RA RP-SMA MAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11001 pcs Datuen fitxa ANT-433-CW-RCS.pdf
VSWR 2 Bukaera Connector, RP-SMA Male
Series RCS Itzulerako galera -
Packaging Bulk Beste izenak ANT433CWRCS
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 2.106" (53.50mm)
Irabazia -2.9dBi Maiztasun-tartea 425MHz ~ 440MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 433MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Right Angle RF Antenna 425MHz ~ 440MHz -2.9dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount