ANT-433-CW-QW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-QW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-433-CW-QW
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Fitxak: ANT-433-CW-QW.pdf
  • Mezua
ANT-433-CW-QWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-433-CW-QW fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12214 pcs Datuen fitxa ANT-433-CW-QW.pdf
VSWR 1.9 Bukaera Connector, RP-SMA Male
Series CW Itzulerako galera -
Packaging Tray Beste izenak ANT-433-CW
ANT-433-CW-ND
ANT433CWQW
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 7.008" (178.00mm)
Irabazia 3.3dBi Maiztasun-tartea 400MHz ~ 470MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 433MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 470MHz 3.3dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount