ANT-418-HETH
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-418-HETH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-418-HETH
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 418MHZ HELICAL SLD TH
Fitxak: ANT-418-HETH.pdf
  • Mezua
ANT-418-HETHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-418-HETH fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 418MHZ HELICAL SLD TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84510 pcs Datuen fitxa ANT-418-HETH.pdf
VSWR 2 Bukaera Solder
Series HE Itzulerako galera -
Packaging Bulk Beste izenak ANT418HETH
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ingress Protection - Altuera (Max) 0.350" (8.89mm)
Irabazia 1.7dBi Maiztasun-tartea 393MHz ~ 443MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 418MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 418MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Helical RF Antenna 393MHz ~ 443MHz 1.7dBi Solder Through Hole